Awaria prądu. Wyłączenia sygnalizacji i problemy tramwajów.

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z awarią firmy Enea mogą wystąpić zaniki prądu i wyłączenia sygnalizacji świetlnej oraz wstrzymanie ruchu tramwajów. Problem może dotyczyć ulicy Energetyków, Gdańskiej, Wyszyńskiego, Bramy Portowej, Placu Zwycięstwa i Placu Kościuszki. Tramwaje linii  6, 7 i 8 kursują przez Plac Rodła, linia 2 jeździ do Potulickiej. Na prawobrzeżu tramwaje kursują na odcinku Basen Górniczy – Turkusowa. Uruchomiona została komunikacja zastępcza autobusowa.

Według informacji Enei, awaria może trwać nawet do godziny 12:00.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.