Utrudnienia w ruchu 23.08

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją Pieszej Myśliborskiej Pielgrzymki ze Szczecina do Myśliborza w dniu 23.08.2022 r. (wtorek) w godzinach 9:00 – 10:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Trasa procesji przebiegać będzie ulicami: Łubinowa – Handlowa – Chłopska.

Na czas przemarszu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu w/w ulic. Zmiany dotyczyć będą linii autobusowych: B, 54, 65, 66, 71, 77, 79, 84 oraz 97. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb Nadzoru Ruchu ZDiTM.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.