Komunikacja kolejowa POLREGIO – honorowanie biletów okresowych ZDiTM, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), w okresie od 1.01.2023 r. do 31.1

opublikowano: · informacja archiwalna

Zgodnie z umową zawartą z POLREGIO S.A., w pociągach przewoźnika kursujących do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych miasta Szczecin tj. między stacjami: Szczecin Główny, Szczecin Gumieńce, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w okresie od 1.01.2023 r. do 31.12.2023 r., honorowane będą wszystkie bilety okresowe ZDiTM oraz ulgi i zwolnienia zgodnie z katalogiem określanym przez prawo lokalne – uchwałę Rady Miasta XIII/454/19 z dnia 18.12.2019 r., ze zmianami.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Jerzy Owsiak na placu WOŚP

Dzisiaj odbyło się oficjalne odsłonięcie tabliczek z nazwą nowego placu. W wydarzeniu osobiście udział wziął prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Długi weekend wykorzystaj na zwiedzanie

Przed nami kilka wolnych dni, w trakcie których można wybrać się na wycieczkę po Szczecinie i okolicach. Polecamy wypady nad wodę oraz korzystanie z infrastruktury, która czeka na turystów.

Arkonka otwiera sezon

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszystkich miłośników wodnych i słonecznych kąpieli zapraszamy na „szczecińską Majorkę”.