Utrudnienia w ruchu 11-12 marca

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu.

  • Zgromadzenie 11.03.2023 r. w godz. 14:00-16:00 - mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Trasa zgromadzenia przebiegać będzie ulicami: plac Pawła Adamowicza (chodnikiem na środku), Plac Lotników (chodnikiem w środku), al. Jana Pawła II (ulicą po prawej stronie), pl. Grunwaldzki, ul. Piłsudskiego (ulicą prawą stroną) do pl. Rodła dalej w  prawo w al. Wyzwolenia (ulicą po prawej stronie), al. Niepodległości, ul.  Dworcową, Nową zakończenie przy klubie After Ego na ul. Księcia Świętopełka 23.
  • „13 SANPROBI – Bieg Kobiet” 12.03.2023 r. w godz. 10:30 do 13:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulic Szymanowskiego, Moniuszki, Piotra Skargi, Ogińskiego. W obu kierunkach zmianie ulegnie trasa linii 67. Na odcinku od przystanku „Łękno” do przystanku „Kołłątaja” autobusy pojadą trasą linii 53 i 60 przez ul. Słowackiego i dalej swoją trasą. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Bogumiły”, „Piotra Skargi” i „Jasne Błonia”. 

Na czas przemarszu i biegu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu w/w ulic. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.