Nowy chodnik na ulicy Bandurskiego

opublikowano: · informacja archiwalna

W najbliższych tygodniach piesi będą mogli korzystać z wyremontowanego chodnika na ulicy Bandurskiego. Nowa nawierzchnia pojawia się wzdłuż boisk sportowych. Prace w ramach bieżącego utrzymania zakładają rozebranie płyt i obrzeży, ustawienie nowych i regulację urządzeń uzbrojenia podziemnego na odcinku ulicy od Axentowicza do Kresowej. Naprawiona zostanie nawierzchnia chodnika na powierzchni około 440m2. Prace powodują jednak drobne utrudnienia zarówno dla pieszych jak i pasażerów. Do odwołania został cofnięty o 60 m w kierunku Warszewa przystanek „Kresowa” (nr 48011) dla autobusów linii 57, 68 oraz 522 jadących w kierunku „Kołłątaja”/„Pl. Rodła”. W tej chwili znajduje się on przed skrzyżowaniem z ulicą Kresową, na wysokości sklepu „Biedronka”.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.