Przesunięcie przystanków "Rugiańska"

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Drzetowo od dnia 15.06.2023 r. nastąpi zmiana lokalizacji przystanków „Rugiańska” dla linii 69 i 80.

  •  Przystanek końcowy dla linii 69 zostanie cofnięty o ok. 100 metrów i zlokalizowany będzie na terenie parkingu znajdującego się przy ul. Komuny Paryskiej przed skrzyżowaniem z ul. Rugiańską.
  •  Przystanek dla linii 80 w kierunku Ludowej zostanie cofnięty o ok. 100 metrów i zlokalizowany będzie na wysokości przystanku w kierunku Zakładów Piekarniczych.
  •  Lokalizacja przystanku dla linii 80 w kierunku Zakładów Piekarniczych nie ulegnie zmianie.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.