Utrudnienia w ruchu – Jarmark Jakubowy

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z organizacją XIV Jarmarku Jakubowego w rejonie pl. Orła Białego zamknięty zostanie ruch w ciągu ul. Grodzkiej, ul. Sołtysiej i ul. Farnej od 19 lipca 2023 r. od godz. 6:00 do 23 lipca do godz. 23:59. Zmieni się także organizacja ruchu. 

Organizacja ruchu od 19.07. od godz. 0:01 do 23.07. godz. 23:59. Linia 52 kursować będzie na trasie od ul. Wyszyńskiego – Brama Portowa – nawrót na pl. Żołnierza – Brama Portowa – Wyszyńskiego i dalej po stałej trasie do przystanku „Wyspa Pucka” według obowiązującego rozkładu jazdy. 

Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Tkacka” i „Grodzka”. Na trasie objazdu zostanie wyznaczony dodatkowy przystanek „Brama Portowa” (przy kwiaciarkach) wspólny z linią 75 oraz 76 – będzie to przystanek końcowy dla tej linii. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.