Utrudnienia w ruchu – kolejny etap przebudowy al. Wojska Polskiego

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z wdrożeniem kolejnego etapu prac przy przebudowie al.  Wojska  Polskiego od 16.08.2023 r. do 21.08.2023 r. godz. 23:59 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka jezdni ul. Jagiellońskiej od al. Piastów do al. Wojska Polskiego. Zmianie trasy ulegnie linia 86.

Autobusy linii 86 będą kursowały w obu kierunkach od al. Wojska Polskiego do pl. Szarych Szeregów dalej al. Piastów (autobusy jadące w kierunku „Zakładów Piekarniczych” będą wjeżdżały na torowisko) i od ul. Jagiellońskiej swoją stałą trasą.

Przystanek ,,Piastów” (nr 11821) dla autobusów jadących w kierunku ,,Zakładów Piekarniczych” zostanie przeniesiony na wspólny przystanek autobusowo-tramwajowy dla linii  11, 12, 523, 524 w ciągu.al. Piastów (nr 11812). 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.