Utrudnienia w ruchu – roboty przy węźle SKM w Dąbiu

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z rozpoczynającymi się robotami budowlanymi przy budowie węzła przesiadkowego SKM Dąbie (Północ) od 28.08.2023 r. do odwołania autobusy linii 64, 77, 97, 522 i 533 będą kursowały zmienioną trasą.

Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Stacyjna od skrzyżowania z ul. Racławicką do skrzyżowania z ul. Pomorską. Ruch zostanie skierowany objazdem: od ul. Racławickiej za mostem nad rzeką Płonią skręt w prawo w ul. Nurkową, dalej skręt w lewo w przygotowany łącznik do ul. Stacyjnej, skręt w lewo w ul. Stacyjną, skręt w lewo w ul. Racławicką i powrót przez ul. Racławicką do skrzyżowania z ulicami Newtona, Goleniowską i Pomorską.

Przystanki „Dąbie Dworzec” nr 71011 i 71012 zostaną przeniesione na przeciwną stronę jezdni i zlokalizowane przed skrzyżowaniem z ul. Nurkową. Przystanki otrzymają numery 71013 (kier. Dąbie Osiedle, Osiedle Kasztanowe, Zakłady Drobiarskie, Zakłady Mięsne) i 71014 (kier. Klucz, Osiedle Bukowe, Warszewo, Rostocka). Rozkłady jazdy nie ulegną zmianie.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Kolejna niedziela z linią turystyczną 0

W najbliższą niedzielę tj. 14.07.2024 r. będzie można skorzystać z  tramwajowej linii turystycznej 0, która  obsługiwana będzie taborem historycznym przez Spółkę Tramwaje Szczecińskie.

TSR 2024: Rodzinna zabawa podczas żeglarskiego święta

Podczas prestiżowego wydarzenia The Tall Ships Races 2024, nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych i rodzin.

Na osiedlu Kasztanowym powstanie nowe miejsce dla miłośników rowerowych akrobacji

Na osiedlu Kasztanowym powstanie nowe miejsce dla miłośników rowerowych akrobacji.