Bilety okresowe honorowane w pociągach Polregio podczas finału regat TTSR

opublikowano:

W dniach 2–4 sierpnia 2024 r. w pociągach Polregio w ramach obowiązujących rozkładów jazdy na terenie Gminy Miasto Szczecin będą honorowane bilety okresowe komunikacji miejskiej. Przewoźnik uruchomi także dodatkowe połączenia kolejowe na zbliżający się finał regat The Tall Ships Races.

W ramach umowy zawartej między ZDiTM a Polregio, od 2 do 4 sierpnia br. pasażerowie posiadający bilet okresowy (bilet sieciowy papierowy bądź elektroniczny) będą mogli podróżować tylko i wyłącznie w pociągach Polregio (przewozy regionalne) w ramach obowiązującego rozkładu jazdy na terenie Gminy Miasto Szczecin.

Polregio podstawi także dodatkowe trzy pociągi, które w nocy po zakończeniu imprez tj. około północy odwiozą pasażerów. Dodatkowe pociągi pojadą w relacjach Szczecin Główny – Stargard, Szczecin Główny – Gryfino i Szczecin Główny – Goleniów. Zostaną uruchomione w noc z 2 na 3 sierpnia, 3 na 4 sierpnia i 4 na 5 sierpnia. Będzie w nich obowiązywał bilet Polregio.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Ulica św. Wojciecha z przejazdem

Zbliża się zakończenie prac w ramach przebudowy placu Zwycięstwa. Wykonawca udostępnił dla ruchu zamknięty fragment ulicy św. Wojciecha.

Nowy termin przywrócenia poprzedniej organizacji ruchu na ul. Matejki

Przywrócenie organizacji ruchu obowiązujące przed wyłączenia dwóch pasów ruchu na budowie ścieżki rowerowej na ul. Matejki ma nastąpić do końca tego tygodnia.

Plan Ogólny dla Szczecina: Trwa nabór wniosków

Przypominamy, do 30 września mieszkańcy mają czas by złożyć swoje uwagi i propozycje do tworzonego w naszym mieście Planu Ogólnego.