Zmiana lokalizacji przystanku „Ogrody »Górki Ustowskie«”

opublikowano:

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z pracami prowadzonymi przez firmę Budnex Sp. z o.o. w obrębie przystanku Ogrody „Górki Ustowskie” (25011) wzdłuż ul. Południowej w Szczecinie, od dnia 11.07.2024 r. do odwołania nastąpi zmiana lokalizacji przystanku dla linii 61 oraz 62. 

Przystanek Ogrody „Górki Ustowskie” (25011) dla autobusów linii 61 jadących w kierunku „Podjuch” i linii 62 jadących w kierunku „Ustowo Auchan” zostaje przeniesiony o 200 m w kierunku ul. Floriana Krygiera, za wjazdem do „Rondo Hakena Park”.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Ruszyła sprzedaż biletów na 7. Międzynarodowy Memoriał Wiesława Maniaka

28 sierpnia 2024 roku w godzinach popołudniowo-wieczornych na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie odbędzie się 7. Międzynarodowy Memoriał Wiesława Maniaka.

TSR 2024: Rejsy po Odrze

W czasie finału The Tall Ships Races będzie można wybrać się na rejs po Odrze. Baltic Beauty oraz Wylde Swan to dwa żaglowce, które już dzisiaj sprzedają bilety na swoje pokłady. Oprócz nich rejsy będą organizować mniejsze jednostki.

Jest wykonawca nowego żłobka przy Pszczelnej

Prime Construction Sp. z o.o., Sp. k. została wybrana w postępowaniu przetargowym na budowę żłobka przy ulicy Pszczelnej. Zgodnie z ofertą koszt inwestycji ma wynieść 21 646 770,00 zł brutto.