Linia 806
Linia autobusowa dzienna zastępcza
Przebieg linii
- Plac Rodła ↔ Pomorzany Dobrzyńska
- plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa – Czarnieckiego – Potulicka – Piekary – Dąbrowskiego – Starkiewicza – Boczna – Połabska – Szpitalna – aleja Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: aleja Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza) – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Informacje
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Brama Portowa | |
2 | Plac Zawiszy | |
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
1 | Sowińskiego | |
1 | Potulicka | |
2 | Piekary | |
1 | Dąbrowskiego | |
1 | Boczna | |
1 | Świętego Józefa | |
2 | Szpitalna | |
1 | Frysztacka | |
1 | Pomorzany | |
1 | Budziszyńska | |
1 | Inowrocławska | |
1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | ||
1 | Pomorzany | |
1 | Frysztacka | |
1 | Szpitalna | |
2 | Starkiewicza | |
1 | Boczna | |
1 | Dąbrowskiego | |
1 | Piekary | |
1 | Potulicka | |
1 | Sowińskiego | |
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
1 | Plac Zawiszy | |
Brama Portowa (przystanek końcowy) | ||
1 | Brama Portowa | |
2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Plac Rodła | |
2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.