Linia 52
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Tkacka ↔ Wyspa Pucka
- Tkacka – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Kanał Parnicki – Marynarska
Informacje
- Więcej kursów linii 52
- Z dniem 1.04.2024 r. wprowadzone zostaną zmiany dotyczące obsługi ogrodów działkowych na linii autobusowej 52. W dni powszednie w godzinach od 10.34 do 12.37 i 15.35 do 17.20 oraz w soboty i dni świąteczne w godzinach 10.20 – 11.05 i 16.20 – 20.20, autobusy kursować będą ze zwiększoną do 15 minut częstotliwością. W pozostałych godzinach obowiązywać będzie dotychczasowa częstotliwość; 20 i 40 minut.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Tkacka | ||
1 | Grodzka | |
2 | Wyszyńskiego | |
1 | Celna | |
2 | Port Centralny | |
2 | Kanał Parnicki | |
1 | Marynarska | |
1 | Wiejska | |
1 | Okrętowa | |
2 | Ogrody „Stoczniowiec” | |
1 | Kutrowa | |
1 | Wyspa Pucka (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Wyspa Pucka | ||
1 | Kutrowa | |
1 | Ogrody „Stoczniowiec” | |
2 | Okrętowa | |
1 | Wiejska | |
1 | Marynarska | |
1 | Kanał Parnicki | |
2 | Port Centralny | |
2 | Energetyków | |
1 | Celna | |
1 | Wyszyńskiego | |
2 | Tkacka (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.