Linia 85
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Podjuchy Dworzec ↔ Smocza – Falskiego
- Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Krzemienna – Smocza – Falskiego (z powrotem: Falskiego – Przewiewna – Krzemienna)
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Podjuchy Dworzec | ||
2 | Metalowa | |
1 | Podjuchy | |
1 | Krzemienna | |
1 | Miechowska | |
1 | Przewiewna | |
2 | Smocza – Falskiego (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Smocza – Falskiego | ||
1 | Przewiewna | |
1 | Miechowska | |
1 | Krzemienna | |
2 | Podjuchy | |
1 | Metalowa | |
2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.