Linia 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Przebieg linii
- Plac Rodła ↔ Policka
- aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Świętojańska – Pokoju – Nehringa – Policka
- Plac Rodła ↔ Zajezdnia Golęcin
- aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Żelazna – Studzienna – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Żelazna – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża) – Dębogórska – Wiszesława
Informacje
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
- Zmiana lokalizacji przystanku Zgorzelecka
- W związku z pracami drogowymi przystanek ,,Zgorzelecka” (nr 49411) dla autobusów linii 58, 59, 99, 523, 524 od dnia 11.12.2023 r. do odwołania zostanie przesunięty w kierunku ul Robotniczej o 30 m.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
3 | Matejki | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
2 | Hoża | |
1 | Żelazna | |
Studzienna | ||
1 | Robotnicza 5 | |
2 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | ||
1 | Paproci | |
1 | Świętojańska | |
2 | Grochowa | |
1 | Gocławska | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Golęcińska | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Bajeczna | |
1 | Policka (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Policka | ||
1 | Bajeczna | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Golęcińska | |
2 | Nehringa | |
1 | Pokoju | |
1 | Gocławska | |
1 | Grochowa | |
2 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | |
1 | Robotnicza | |
1 | Robotnicza 5 | |
Studzienna | ||
1 | Zgorzelecka | |
2 | Hoża | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
4 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Sczanieckiej | |
3 | Matejki | |
2 | Filharmonia | |
2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
3 | Matejki | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
1 | Bogumińska Park | |
1 | Hoża | |
1 | Żelazna | |
Żelechowa | ||
Studzienna | ||
1 | Robotnicza 5 | |
2 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | ||
1 | Paproci | |
1 | Świętojańska | |
2 | Grochowa | |
1 | Gocławska | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Golęcińska | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Bajeczna | |
1 | Policka | |
2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Szosa Polska | ||
1 | Policka | |
1 | Bajeczna | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Golęcińska | |
2 | Nehringa | |
1 | Pokoju | |
1 | Gocławska | |
1 | Grochowa | |
1 | Świętojańska | |
1 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | |
1 | Robotnicza | |
1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | ||
Studzienna | ||
1 | Zgorzelecka | |
2 | Hoża | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
4 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Sczanieckiej | |
3 | Matejki | |
3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.