Linia 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Osiedle Słoneczne ↔ Jezierzyce
- Handlowa – rondo Reagana – Pszenna – Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
- Turkusowa ↔ Jezierzyce
- Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Osiedle Słoneczne | ||
1 | Rondo Reagana | |
1 | Pszenna | |
1 | Walecznych | |
Turkusowa | ||
Turkusowa | ||
Walecznych 63 | ||
2 | Zdroje Dworzec | |
2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Torfowa | |
1 | Bagienna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
1 | Wiosenna | |
2 | Wiosenna | |
1 | Botaniczna | |
2 | Struga | |
3 | Kijewo | |
4 | Szosa Stargardzka | |
2 | Uczniowska | |
1 | Przyszłości PEKAES | |
1 | Przyszłości | |
1 | Pyrzycka | |
1 | Śmierdnica | |
1 | Topolowa Stadion | |
1 | Topolowa | |
1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Jezierzyce | ||
1 | Topolowa | |
1 | Topolowa Stadion | |
2 | Śmierdnica | |
1 | Pyrzycka | |
2 | Przyszłości PEKAES | |
1 | Uczniowska | |
2 | Szosa Stargardzka | |
4 | Kijewo | |
3 | Struga | |
2 | Botaniczna | |
2 | Wiosenna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
2 | Bagienna | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
2 | Zdroje Dworzec | |
Walecznych 63 | ||
Turkusowa (przystanek końcowy) | ||
2 | Walecznych | |
1 | Pszenna | |
2 | Rondo Reagana | |
Wiosenna | ||
Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.