Linia 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Przebieg linii
- Plac Żołnierza Polskiego ↔ Police Jasienica Pętla
- Szczecin: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Ogrodnicza – Ludgardy – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – Ogrodowa (z powrotem: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów)
Informacje
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła | |
2 | Rayskiego | |
3 | Matejki | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
2 | Hoża | |
1 | Ostrowska | |
1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
1 | Bogumińska | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Górna | |
1 | Dywizjonu 303 | |
1 | Ludgardy | |
1 | Średnia | |
1 | Zagórskiego 10 | |
Kolonistów | ||
Dojazdowa | ||
Zagórskiego | ||
1 | Ogrody „Neptun” | |
1 | Szosa Polska Ranczo | |
1 | Przęsocin Kościelna | |
1 | Przęsocin Centralna | |
1 | Przęsocin Radosna | |
2 | Police Ofiar Stutthofu | |
1 | Police Palmowa | |
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | ||
2 | Police Rynek | |
1 | Police Dubois | |
1 | Police Kamienna | |
2 | Police Kuźnicka | |
Police Zakłady Chemiczne | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
1 | Police Jasienicka | |
1 | Police Messer | |
1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
Police Piotra i Pawła | ||
1 | Police Jasienica | |
1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Police Jasienica Pętla | ||
1 | Police Jasienica | |
Police Piotra i Pawła | ||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
1 | Police Messer | |
1 | Police Jasienicka | |
1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
Police Zakłady Chemiczne | ||
1 | Police Kuźnicka | |
2 | Police Kamienna | |
1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | ||
1 | Police Rynek | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
1 | Police Palmowa | |
1 | Police Ofiar Stutthofu | |
2 | Przęsocin Radosna | |
1 | Przęsocin Centralna | |
1 | Przęsocin Kościelna | |
1 | Szosa Polska Ranczo | |
1 | Ogrody „Neptun” | |
1 | Zagórskiego 10 | |
1 | Średnia | |
1 | Ludgardy | |
1 | Dywizjonu 303 | |
1 | Górna | |
2 | Nehringa | |
1 | Pokoju | |
2 | Bogumińska | |
1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
1 | Hoża | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
3 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Matejki | |
2 | Filharmonia | |
2 | Plac Żołnierza Polskiego (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
2 | Rayskiego | |
3 | Matejki | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
1 | Bogumińska Park | |
1 | Hoża | |
1 | Ostrowska | |
1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
1 | Bogumińska | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Górna | |
1 | Dywizjonu 303 | |
1 | Ludgardy | |
1 | Średnia | |
1 | Zagórskiego 10 | |
Kolonistów | ||
Dojazdowa | ||
Zagórskiego | ||
1 | Ogrody „Neptun” | |
1 | Szosa Polska Ranczo | |
1 | Przęsocin Kościelna | |
1 | Przęsocin Centralna | |
1 | Przęsocin Radosna | |
2 | Police Ofiar Stutthofu | |
1 | Police Palmowa | |
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | ||
2 | Police Rynek | |
1 | Police Dubois | |
1 | Police Kamienna | |
2 | Police Kuźnicka | |
Police Zakłady Chemiczne | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
1 | Police Jasienicka | |
1 | Police Messer | |
1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
Police Piotra i Pawła | ||
1 | Police Jasienica | |
1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Police Jasienica Pętla | ||
1 | Police Jasienica | |
Police Piotra i Pawła | ||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
1 | Police Messer | |
1 | Police Jasienicka | |
1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
Police Zakłady Chemiczne | ||
1 | Police Kuźnicka | |
2 | Police Kamienna | |
1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | ||
1 | Police Rynek | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
1 | Police Palmowa | |
1 | Police Ofiar Stutthofu | |
2 | Przęsocin Radosna | |
1 | Przęsocin Centralna | |
1 | Przęsocin Kościelna | |
1 | Szosa Polska Ranczo | |
1 | Ogrody „Neptun” | |
1 | Zagórskiego 10 | |
1 | Średnia | |
1 | Ludgardy | |
1 | Dywizjonu 303 | |
1 | Górna | |
2 | Nehringa | |
1 | Pokoju | |
2 | Bogumińska | |
1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
1 | Hoża | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
3 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Matejki | |
3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.