Rozkład jazdy linii 1
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- H
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Pogodno”
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Potulicka | |||
1 | Sowińskiego | ||
2 | Plac Zawiszy (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
4 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
6 | 2 | Filharmonia | |
8 | 2 | Plac Rodła | |
10 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
11 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
13 | 2 | Felczaka | |
15 | 2 | Piotra Skargi | |
17 | 2 | Bogumiły | |
19 | 2 | Łękno | |
22 | 3 | Unii Lubelskiej | |
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
24 | 2 | Zajezdnia Pogodno | |
25 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
26 | 1 | Arena Szczecin | |
27 | 1 | Szafera | |
29 | 2 | Osiedle Zawadzkiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym