Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.01.2024 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
Ważny od 02.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.01.2024 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
Ważny od 02.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.01.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
Ważny od 02.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
Lipowa | |||
Światowida | |||
Strzałowska | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Ludowa | |||
1 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa | ||
2 | Matejki | ||
5 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi (bieżący przystanek) | |||
Felczaka | |||
2 | Piastów | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Narutowicza | ||
1 | Szwoleżerów | ||
3 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Starkiewicza | ||
1 | Szpitalna | ||
1 | Frysztacka | ||
1 | Pomorzany (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym