Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- F
- Kurs tylko do przystanku „Piastów” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- G
- Od pętli „Ludowa” zjazd do zajezdni Golęcin
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Frysztacka | |
2 | 1 | Szpitalna | |
4 | 2 | Starkiewicza | |
6 | 2 | Plac Szyrockiego | |
7 | 1 | Szwoleżerów | |
9 | 2 | Narutowicza | |
10 | 1 | Plac Kościuszki | |
12 | 2 | Piastów | |
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
14 | 2 | Plac Szarych Szeregów | |
15 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
17 | 2 | Plac Rodła | |
22 | 5 | Matejki | |
24 | 2 | Parkowa | |
27 | 3 | Dubois | |
28 | 1 | Antosiewicza | |
32 | 4 | Lubeckiego | |
33 | 1 | Dobromiry | |
35 | 2 | Stocznia Remontowa | |
36 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) | |
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym