Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- G
- Od pętli „Ludowa” zjazd do zajezdni Golęcin
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany | |||
1 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna | ||
2 | Starkiewicza | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Szwoleżerów | ||
2 | Narutowicza | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
2 | Piastów | ||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
2 | Plac Szarych Szeregów | ||
1 | Plac Grunwaldzki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Rodła | |
7 | 5 | Matejki | |
9 | 2 | Parkowa | |
12 | 3 | Dubois | |
13 | 1 | Antosiewicza | |
17 | 4 | Lubeckiego | |
18 | 1 | Dobromiry | |
20 | 2 | Stocznia Remontowa | |
21 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) | |
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym