Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Szarych Szeregów (11713)
- Kierunek: Ludowa
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- G
- Od pętli „Ludowa” zjazd do zajezdni Golęcin
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany | |||
1 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna | ||
2 | Starkiewicza | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Szwoleżerów | ||
2 | Narutowicza | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
2 | Piastów | ||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
2 | Plac Szarych Szeregów (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
3 | 2 | Plac Rodła | |
8 | 5 | Matejki | |
10 | 2 | Parkowa | |
13 | 3 | Dubois | |
14 | 1 | Antosiewicza | |
18 | 4 | Lubeckiego | |
19 | 1 | Dobromiry | |
21 | 2 | Stocznia Remontowa | |
22 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) | |
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym