Rozkład jazdy linii 806
Linia autobusowa dzienna zastępcza
-
Przystanek: Starkiewicza (21321)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
1 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna | ||
2 | Starkiewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Boczna | |
2 | 1 | Dąbrowskiego | |
3 | 1 | Piekary | |
4 | 1 | Potulicka | |
5 | 1 | Sowińskiego | |
6 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
7 | 1 | Plac Zawiszy | |
Brama Portowa (przystanek końcowy) | |||
8 | 1 | Brama Portowa | |
10 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
12 | 2 | Plac Rodła | |
14 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym