Rozkład jazdy linii 806
Linia autobusowa dzienna zastępcza
-
Przystanek: Szpitalna (21411)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Potulicka | ||
2 | Piekary | ||
1 | Dąbrowskiego | ||
1 | Boczna | ||
1 | Świętego Józefa | ||
2 | Szpitalna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Frysztacka | |
2 | 1 | Pomorzany | |
3 | 1 | Budziszyńska | |
4 | 1 | Inowrocławska | |
5 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym