Rozkład jazdy linii 806
Linia autobusowa dzienna zastępcza
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Frysztacka | |
2 | 1 | Szpitalna | |
4 | 2 | Starkiewicza | |
5 | 1 | Boczna | |
6 | 1 | Dąbrowskiego | |
7 | 1 | Piekary | |
8 | 1 | Potulicka | |
9 | 1 | Sowińskiego | |
10 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
11 | 1 | Plac Zawiszy | |
Brama Portowa (przystanek końcowy) | |||
12 | 1 | Brama Portowa | |
14 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
16 | 2 | Plac Rodła | |
18 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym