Rozkład jazdy linii 806
Linia autobusowa dzienna zastępcza
-
Przystanek: Dworzec Główny (Owocowa) (22932)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sowińskiego | |
2 | 1 | Potulicka | |
4 | 2 | Piekary | |
5 | 1 | Dąbrowskiego | |
6 | 1 | Boczna | |
7 | 1 | Świętego Józefa | |
9 | 2 | Szpitalna | |
10 | 1 | Frysztacka | |
11 | 1 | Pomorzany | |
12 | 1 | Budziszyńska | |
13 | 1 | Inowrocławska | |
14 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym