Rozkład jazdy linii 12
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- A
- Kurs tylko do przystanku „Kołłątaja” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
- F
- Kurs tylko do przystanku „Piastów” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- G
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym