Rozkład jazdy linii 12
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łękno (30921)
- Kierunek: Zajezdnia Pogodno
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 17:42 | Godzina 18:12 Godzina 18:42 | Godzina 23:14 Godzina 23:29 | |||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
17 | Godzina 17:42 |
---|---|
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:42 |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:14 Godzina 23:29 |
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 20:51 | Godzina 23:14 Godzina 23:29 | ||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
20 | Godzina 20:51 |
---|---|
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:14 Godzina 23:29 |
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:14 Godzina 23:29 | |||||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
23 | Godzina 23:14 Godzina 23:29 |
---|---|
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:18 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
23 | Godzina 23:18 |
---|---|
Ważny od 02.09.2023 |
Objaśnienia:
- F
- Zjazd do zajezdni Pogodno
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym