Rozkład jazdy linii 12
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zajezdnia Pogodno (31211)
- Kierunek: Dworzec Niebuszewo
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:36 Godzina 4:51 | Godzina 5:59 | Godzina 6:12 Godzina 6:27 Godzina 6:42 | |||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
4 | Godzina 4:36 Godzina 4:51 |
---|---|
5 | Godzina 5:59 |
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:27 Godzina 6:42 |
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:32 Godzina 4:48 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
4 | Godzina 4:32 Godzina 4:48 |
---|---|
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:32 Godzina 4:48 | |||||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
4 | Godzina 4:32 Godzina 4:48 |
---|---|
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:35 Godzina 4:55 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
4 | Godzina 4:35 Godzina 4:55 |
---|---|
Ważny od 02.09.2023 |
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym