Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80321)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:20 Godzina 6:51 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 | Godzina 9:21 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:28 Godzina 14:52 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 | Godzina 16:22 Godzina 16:51 | Godzina 17:21 Godzina 17:56 | Godzina 18:35 | Godzina 19:15 | Godzina 22:35 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:21 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:28 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:21 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:15 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:35 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:15 Godzina 9:55 | Godzina 10:35 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:35 | Godzina 17:15 | |||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
9 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 |
---|---|
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:15 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Drobiarskie | |||
Kniewska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Wolińska | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Struga Zajezdnia | |
2 | 1 | Wiosenna | |
4 | 2 | Łubinowa | |
5 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
7 | 2 | Rondo Reagana | |
8 | 1 | Kolorowych Domów | |
9 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym