Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Struga Zajezdnia (80411)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Zakłady Drobiarskie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 Godzina 5:41 | Godzina 6:10 Godzina 6:39 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 | Godzina 8:09 Godzina 8:39 | Godzina 9:09 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:03 Godzina 13:38 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 | Godzina 16:08 Godzina 16:38 | Godzina 17:09 Godzina 17:44 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 | Godzina 21:45 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:06 Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 |
20 | |
21 | Godzina 21:45 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:04 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | |||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 |
---|---|
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Drobiarskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bagienna | |
3 | 2 | Gryfińska | |
4 | 1 | Klombowa | |
5 | 1 | Emilii Gierczak | |
7 | 2 | Dąbie Dworzec | |
9 | 2 | Plac Słowiański | |
11 | 2 | Jugosłowiańska | |
12 | 1 | Warmińska | |
13 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Wolińska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Kniewska | |||
Zakłady Drobiarskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym