Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kolorowych Domów (84711)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:27 Godzina 6:59 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 | Godzina 8:29 Godzina 8:59 | Godzina 9:29 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 Godzina 13:59 | Godzina 14:29 Godzina 14:36 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 Godzina 16:59 | Godzina 17:29 | Godzina 18:04 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 22:41 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:29 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:29 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:41 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | |||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
9 | Godzina 9:23 |
---|---|
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Drobiarskie | |||
Kniewska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Wolińska | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Kolorowych Domów (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym