Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rondo Reagana (84811)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Zakłady Drobiarskie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:35 | Godzina 6:04 Godzina 6:33 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 | Godzina 9:03 Godzina 9:38 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:57 | Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | Godzina 17:03 Godzina 17:38 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 | Godzina 21:39 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:00 Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:39 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:58 | Godzina 9:38 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 | Godzina 17:38 | ||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
8 | Godzina 8:58 |
---|---|
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:38 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Drobiarskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | 1 | Łubinowa | |
3 | 1 | Sanktuarium | |
5 | 2 | Wiosenna | |
6 | 1 | Struga Zajezdnia | |
7 | 1 | Bagienna | |
9 | 2 | Gryfińska | |
10 | 1 | Klombowa | |
11 | 1 | Emilii Gierczak | |
13 | 2 | Dąbie Dworzec | |
15 | 2 | Plac Słowiański | |
17 | 2 | Jugosłowiańska | |
18 | 1 | Warmińska | |
19 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Wolińska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Kniewska | |||
Zakłady Drobiarskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym