Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85011)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:25 Godzina 6:56 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 | Godzina 9:26 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:33 Godzina 14:57 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 | Godzina 16:27 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 | Godzina 18:01 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 22:39 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:33 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:27 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:39 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | |||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
9 | Godzina 9:20 |
---|---|
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Drobiarskie | |||
Kniewska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Wolińska | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Reagana | |
3 | 1 | Kolorowych Domów | |
4 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym