Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85012)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Zakłady Drobiarskie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:01 Godzina 5:36 | Godzina 6:05 Godzina 6:34 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 | Godzina 9:04 Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:58 | Godzina 13:33 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 | Godzina 17:04 Godzina 17:39 | Godzina 18:20 | Godzina 19:00 | Godzina 21:40 | ||||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:01 Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:00 |
20 | |
21 | Godzina 21:40 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:59 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | ||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
8 | Godzina 8:59 |
---|---|
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Drobiarskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Łubinowa | |
2 | 1 | Sanktuarium | |
4 | 2 | Wiosenna | |
5 | 1 | Struga Zajezdnia | |
6 | 1 | Bagienna | |
8 | 2 | Gryfińska | |
9 | 1 | Klombowa | |
10 | 1 | Emilii Gierczak | |
12 | 2 | Dąbie Dworzec | |
14 | 2 | Plac Słowiański | |
16 | 2 | Jugosłowiańska | |
17 | 1 | Warmińska | |
18 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Wolińska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Kniewska | |||
Zakłady Drobiarskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym