Rozkład jazdy linii 97
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łubinowa (85512)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Zakłady Drobiarskie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:02 Godzina 5:37 | Godzina 6:06 Godzina 6:35 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 | Godzina 8:05 Godzina 8:35 | Godzina 9:05 Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 Godzina 12:59 | Godzina 13:34 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:05 Godzina 17:40 | Godzina 18:21 | Godzina 19:01 | Godzina 21:41 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:02 Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:01 |
20 | |
21 | Godzina 21:41 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:00 Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | |||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:40 |
---|---|
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Drobiarskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sanktuarium | |
3 | 2 | Wiosenna | |
4 | 1 | Struga Zajezdnia | |
5 | 1 | Bagienna | |
7 | 2 | Gryfińska | |
8 | 1 | Klombowa | |
9 | 1 | Emilii Gierczak | |
11 | 2 | Dąbie Dworzec | |
13 | 2 | Plac Słowiański | |
15 | 2 | Jugosłowiańska | |
16 | 1 | Warmińska | |
17 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Wolińska | |||
Stacja Doświadczalna | |||
Kniewska | |||
Zakłady Drobiarskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym