Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:27 Godzina 6:57 | Godzina 7:25 Godzina 7:58 | Godzina 8:28 Godzina 8:58 | Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:25 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:28 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:37 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 | Godzina 8:37 | Godzina 9:13 Godzina 9:58 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 | Godzina 11:28 Godzina 11:58 | Godzina 12:28 Godzina 12:58 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:28 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:28 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:37 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 | Godzina 8:37 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 | Godzina 16:37 | Godzina 17:17 Godzina 17:57 | Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:17 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wiosny Ludów | |
3 | 2 | Podleśna | |
5 | 2 | Ogrody „Skarbówka” | |
6 | 1 | Junacka | |
8 | 2 | Chorzowska | |
9 | 1 | Osów | |
10 | 1 | Pod Urwiskiem | |
12 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
14 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym