Rozkład jazdy linii 91
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Struga (80712)
- Kierunek: Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 Godzina 5:44 | Godzina 6:04 Godzina 6:24 Godzina 6:44 | Godzina 7:04 Godzina 7:24 Godzina 7:44 | Godzina 8:04 | Godzina 13:45 | Godzina 14:05 Godzina 14:25 Godzina 14:46 | Godzina 15:06 Godzina 15:26 Godzina 15:46 | Godzina 16:06 Godzina 16:26 Godzina 16:45 | ||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:30 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:24 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:24 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:25 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:26 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:26 Godzina 16:45 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Botaniczna | ||
2 | Struga (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pomorska | |
3 | 1 | Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym