Rozkład jazdy linii 91
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85053)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:06 Godzina 6:26 Godzina 6:46 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 Godzina 7:47 | Godzina 8:07 Godzina 8:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 Godzina 14:47 | Godzina 15:07 Godzina 15:27 Godzina 15:47 | Godzina 16:09 Godzina 16:27 Godzina 16:47 | Godzina 22:26 | ||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:26 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:27 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:27 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:27 Godzina 16:47 |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
2 | Pomorska | ||
1 | Struga | ||
2 | Botaniczna | ||
Wiosenna (przystanek końcowy) | |||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przelotowa | |
2 | 1 | Lniana | |
4 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym