Rozkład jazdy linii 91
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Sanktuarium (85611)
- Kierunek: Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 Godzina 5:41 | Godzina 6:01 Godzina 6:21 Godzina 6:41 | Godzina 7:01 Godzina 7:21 Godzina 7:41 | Godzina 8:01 | Godzina 13:42 | Godzina 14:02 Godzina 14:22 Godzina 14:42 | Godzina 15:02 Godzina 15:22 Godzina 15:42 | Godzina 16:02 Godzina 16:22 Godzina 16:42 | ||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:27 Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:21 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:21 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:22 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:22 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:22 Godzina 16:42 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wiosenna | |
2 | 1 | Botaniczna | |
4 | 2 | Struga | |
6 | 2 | Pomorska | |
7 | 1 | Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym