Rozkład jazdy linii 91
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Turkusowa (86945)
- Kierunek: Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 Godzina 5:36 Godzina 5:56 | Godzina 6:16 Godzina 6:36 Godzina 6:56 | Godzina 7:16 Godzina 7:36 Godzina 7:56 | Godzina 13:36 Godzina 13:56 | Godzina 14:16 Godzina 14:36 Godzina 14:56 | Godzina 15:16 Godzina 15:36 Godzina 15:56 | Godzina 16:16 Godzina 16:36 | |||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:22 Godzina 5:36 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:36 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:36 Godzina 7:56 |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:36 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:36 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:36 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:36 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Lniana | |
4 | 2 | Osiedle Słoneczne | |
5 | 1 | Łubinowa | |
6 | 1 | Sanktuarium | |
7 | 1 | Wiosenna | |
8 | 1 | Botaniczna | |
10 | 2 | Struga | |
12 | 2 | Pomorska | |
13 | 1 | Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym