Rozkład jazdy linii 98
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kopańskiego (29211)
- Kierunek: Santocka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:34 Godzina 6:54 | Godzina 7:12 Godzina 7:25 Godzina 7:45 | Godzina 8:12 Godzina 8:29 Godzina 8:49 | Godzina 9:19 Godzina 9:34 Godzina 9:54 | Godzina 10:14 Godzina 10:34 Godzina 10:54 | Godzina 11:19 Godzina 11:34 Godzina 11:54 | Godzina 12:14 Godzina 12:29 Godzina 12:54 | Godzina 13:19 Godzina 13:34 Godzina 13:54 | Godzina 14:20 Godzina 14:35 Godzina 14:50 | Godzina 15:10 Godzina 15:30 Godzina 15:50 | Godzina 16:05 Godzina 16:27 Godzina 16:52 | Godzina 17:22 | ||||||||
Ważny od 19.10.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kopańskiego (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Osiedle Kapitanów | |
3 | 2 | Hrubieszowska | |
4 | 1 | Gumieńce | |
15 | 11 | Ku Słońcu | |
18 | 3 | Piękna | |
19 | 1 | Ogrody „Santocka” | |
20 | 1 | Santocka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym