Rozkład jazdy linii 98
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:48 | Godzina 7:08 Godzina 7:28 Godzina 7:48 | Godzina 8:08 Godzina 8:28 Godzina 8:43 | Godzina 9:03 Godzina 9:33 Godzina 9:48 | Godzina 10:08 Godzina 10:28 Godzina 10:48 | Godzina 11:08 Godzina 11:33 Godzina 11:48 | Godzina 12:08 Godzina 12:28 Godzina 12:43 | Godzina 13:08 Godzina 13:33 Godzina 13:48 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 Godzina 14:53 | Godzina 15:08 Godzina 15:28 Godzina 15:48 | Godzina 16:08 Godzina 16:23 Godzina 16:43 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 | ||||||||
Ważny od 19.10.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Santocka | |||
1 | Zielonogórska | ||
1 | Kmieca | ||
1 | Ku Słońcu (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kręta | |
2 | 1 | Gumieńce | |
3 | 1 | Polskich Marynarzy | |
5 | 2 | Kopańskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym