Rozkład jazdy linii 98
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Santocka (34041)
- Kierunek: Kopańskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:45 | Godzina 7:05 Godzina 7:25 Godzina 7:45 | Godzina 8:05 Godzina 8:25 Godzina 8:40 | Godzina 9:00 Godzina 9:30 Godzina 9:45 | Godzina 10:05 Godzina 10:25 Godzina 10:45 | Godzina 11:05 Godzina 11:30 Godzina 11:45 | Godzina 12:05 Godzina 12:25 Godzina 12:40 | Godzina 13:05 Godzina 13:30 Godzina 13:45 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 Godzina 14:50 | Godzina 15:05 Godzina 15:25 Godzina 15:45 | Godzina 16:05 Godzina 16:20 Godzina 16:40 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 | ||||||||
Ważny od 19.10.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Santocka (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Zielonogórska | |
2 | 1 | Kmieca | |
3 | 1 | Ku Słońcu | |
4 | 1 | Kręta | |
5 | 1 | Gumieńce | |
6 | 1 | Polskich Marynarzy | |
8 | 2 | Kopańskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym