Rozkład jazdy linii 99
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Żabia (49611)
- Kierunek: Kołłątaja
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
0 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
1 | Żabia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Piaskowa | |
2 | 1 | Pelikana | |
3 | 1 | Świergotki | |
5 | 2 | Warszewo Kościół | |
6 | 1 | Wapienna | |
8 | 2 | Złotowska | |
9 | 1 | Duńska | |
11 | 2 | Łabędzia | |
12 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
16 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
16 | 0 | Boguchwały | |
17 | 1 | Niemcewicza | |
18 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym