Rozkład jazdy linii 99
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
0 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
1 | Żabia | ||
1 | Piaskowa | ||
1 | Pelikana | ||
1 | Świergotki | ||
2 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska | ||
1 | Duńska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Łabędzia | |
3 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
7 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
7 | 0 | Boguchwały | |
8 | 1 | Niemcewicza | |
9 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym