Rozkład jazdy linii 52
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Grodzka (11011)
- Kierunek: Wyspa Pucka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:24 | ||
Ważny od 06.02.2023 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 06.02.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Tkacka | |||
1 | Grodzka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wyszyńskiego | |
3 | 1 | Celna | |
5 | 2 | Port Centralny | |
7 | 2 | Kanał Parnicki | |
8 | 1 | Marynarska | |
9 | 1 | Wiejska | |
10 | 1 | Okrętowa | |
12 | 2 | Ogrody „Stoczniowiec” | |
13 | 1 | Kutrowa | |
14 | 1 | Wyspa Pucka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym