Rozkład jazdy linii 52
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kanał Parnicki (61711)
- Kierunek: Wyspa Pucka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 Godzina 5:44 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:25 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:25 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:30 | ||
Ważny od 06.02.2023 |
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 06.02.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Tkacka | |||
1 | Grodzka | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Kanał Parnicki (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Marynarska | |
2 | 1 | Wiejska | |
3 | 1 | Okrętowa | |
5 | 2 | Ogrody „Stoczniowiec” | |
6 | 1 | Kutrowa | |
7 | 1 | Wyspa Pucka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym