Rozkład jazdy linii 52
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wiejska (61911)
- Kierunek: Wyspa Pucka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:46 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 | Godzina 8:27 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:32 | ||
Ważny od 06.02.2023 |
5 | Godzina 5:14 Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:32 |
Ważny od 06.02.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Tkacka | |||
1 | Grodzka | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Kanał Parnicki | ||
1 | Marynarska | ||
1 | Wiejska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Okrętowa | |
3 | 2 | Ogrody „Stoczniowiec” | |
4 | 1 | Kutrowa | |
5 | 1 | Wyspa Pucka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym