Rozkład jazdy linii 52
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wiejska (61912)
- Kierunek: Tkacka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:00 Godzina 6:41 | Godzina 7:21 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:41 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:21 | Godzina 17:01 Godzina 17:37 | Godzina 18:41 | Godzina 19:21 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 | Godzina 21:21 | Godzina 22:01 Godzina 22:43 | ||
Ważny od 06.02.2023 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:43 |
Ważny od 06.02.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Port Centralny”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyspa Pucka | |||
1 | Kutrowa | ||
1 | Ogrody „Stoczniowiec” | ||
2 | Okrętowa | ||
1 | Wiejska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Marynarska | |
2 | 1 | Kanał Parnicki | |
4 | 2 | Port Centralny | |
6 | 2 | Energetyków | |
7 | 1 | Celna | |
8 | 1 | Wyszyńskiego | |
10 | 2 | Tkacka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym